11 Aralık 2014

Allianz Sigorta Kaç Ayda Yaptırıyorsunuz Aracı?

Ben M** S**** ben 1 ay önce kaza yaptım. Hala sigorta şirketiniz bana 1 defa arayıp da bilgi vermedi. Onu da geçtim. 1 aydır hala neyi bekliyorsun Allianz bir kazayı sonuçlandırmak çok mu zor?

Aracımın durumundan rahatsızım 1 ay önce yaptım kazayı hala bir sonuca varamadı böyle sigortacılık anlayışı mı olur arıyorum müşteri temsilcisini bilgisayarda sistemde yok inceleme aşamasında, yok efendim 3 iş günü.

Kaç iş günü daha olacak Allianz. Ben 1 ay için her gün park parası veriyorum. Bunu da siz karşılıyorsunuz inşallah. 100 tane arabam olsa 1 tanesini bile Allianz yaptırmam.

Sefa 2.229 Okunma

Cevaplar

  • Sefa 19 Aralık 2014

    Ya şikayet varin üzerine düşen kadar arabanın üzerine düşüp yaptırın artık

  • Sefa 12 Aralık 2014

    bugun sırketınız benı arıyo dıyokı karsı tarafn cep numarası lazım kaza yapıp yapmadıgını teyıt edecez...oyuncak mı sayın yetkılı allıanz...hayatımı niye tehlikeye atayım...sen sigorta şirketisin...bide kaza yapan kişinin poliçeside sende var....saka gibisin allianz

  • Allianz Sigorta Temsilcisi11 Aralık 2014

    Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön