04 Eylül 2013

Allianz Sigorta İptal İşleminde Zarara Uğrattı!

Trafikten çekme belgeli bir aracımın trafik sigortasını iptal ettirirken gerekli bütün belgeleri göndermeme rağmen , trafikten çekildiği tarihi değil de , belgelerinin kendilerine ulaştığı tarihi baz aldılar. İlk aşamada yapan kişi suçunu kabul etmesine rağmen daha sonra sonlandırılmış poliçeyi tekrara canlandıramayacaklarını söyleyerek konuyu kapattılar.

Bu saatten sonra hiçbir şekilde Allianz Sigorta'dan hiçbir işlem yaptırmıyorum ve yakınlarıma da yaptırmıyorum hatalarını kabul ettikleri halde, beni 1000 TL civarı mağdur bıraktılar. Bu sayede çok müşteri kaybettiler . Kendi şirket ünvanlarını zedelemiş oldular.

Gül 152 Okunma

Cevaplar

  • Gül 26 Kasım 2013

    Bu şirkette işlemler yaptıranlar dikkat etsinler herhangi bir sıkıntı yaşandığı zaman hiçbir şekilde arkanızda durmuyorlar.5-6 aydır sonuç alamıyorum bu şirketten anlamadığım konu baştan kendi hataları olduğunu kabul edip sonrada kılıf uyduruyorlar madem sıkıntıyı gidermecekler neden hatalarını kabul eidyorlar onuda anlayamadım bir türlü.İşin özü sigorta şirketleri arasında tercih yapılmayacak tek şirket alianz sigorta...

  • Gül 19 Eylül 2013

    Şikayetim ile ilgi tarafımıza ne zaman dönüş yapılacağını merak ediyorum.İnşallah olumlu olur sayenizde bende mahduriyetimi gidermiş olurum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön