27 Mart 2013

Allianz Sigorta Hasarımı Karşılamıyor!

2011 Yılının son aylarında evimi Allianz sigorta bayii olan Ünsar sigortaya sigortalattım. balkonum üst katın balkonundan su alarak tavan ıslanmış. Bu Allianz ile sigortalı iken oldu. 2012 Yılının sonunda da sigorta ücretleri pahalı olduğu ve indirim yapmadıkları için. ***sigortaya sigortamı yenilettim.

Bu arada tavanımın sıvaları kabardı ve dökülmeye başladı. Bu olayı Yeni sigortaya bildirdiğimde de gelen eksper bana bunun eski olay olduğunu ve önceki sigorta şirket mi ilgilendirdiğini söyledi. Bende oradaki sigortamın bir ay önce bittiğini ve ne yapmam gerektiğini söyledim.

Bilirkişi ve eksperlik bürosu bana kanunen izolasyon sorunlarının 3 ay süre ile sigorta bitmiş dahi olsa eski şirketin yanı Allianz in sorumluluğunda olduğunu belirtti!acenta bizi ilgilendirmiyor dedi.

Zülay 145 Okunma

Cevaplar

  • Zülay 01 Nisan 2013

    Allianz sigortaya yakıştıramadım eksper göndermeden nasıl karar vermiş ve hasarımı gidermeyecegini illetti sigortamı onlara yeniletmediğim için izolasyondan kaynaklanan sorunuda 3 ay süresi olduğu halde kafadan karar verdi neye dayanarak ? Ayıp . hakkımı T. C BAŞBAKANLIK HAZİNE MÜSTEŞARLIĞINADA İLETİYORUM MAĞDUR OLAN VATANDAŞLARINDA DİKKATİNE BU BİRİM OLDUKÇA İLGİLİ . HAKEM HEYETİNEDE GİDECEGİM VE EKSPERDE TAYİN EDİLECEK BELGELERİM ELİMDE ALLİANZINDA EKSPER RAPORU İSTENECEKTİR 28 GÜNDE NASIL TAVAN KABARIP DÖKÜLÜYOR ÜSTELİK ÜST KATIMIZ 6 AYDIR KULLANILMAZİKEN . çok komik

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön