03 Mart 2015

Allianz Sigorta Haksız Ekspertiz Ve Ödenmeyen Hasar!

p-0059185246-0-1-1506112-1 hasar dosyam gönderdikleri eksperin yetersizliğinden dolayı ödenmiyor. Evimde doğalgaz kaynaklı su kaçağı oluştu. Gelen eksper siz sucu çağırın yaptırın faturaları yollayın diyor. (Ortada rapor yok gelen faturaya göre yazıyor anlaşılan) Faturaları gönderiyoruz eksper sekreterine aratıyor faturalar geldi ama eksper hasarın daha önceden olduğunu düşünüyor diyor! Yani faturalara göre rapor şekilleniyor.

Allianz Hasar poliçeden önce olmuş ödemiyoruz diyor. Eksperin hasarın ne zaman olduğunu tespit edebilecek kadar yetkin olmadığını düşünüyorum. Aynı durumu yaşayan komşularım diğer sigorta şirketleriyle sorunu kolayca çözdüler ben hala uğraşıyorum.

Esra 592 Okunma

Cevaplar

 • Esra 18 Nisan 2015

  Şikayetimle ilgili çözüme yönelik bir gelişme olmadığı için bu firmadan şikayet sürecim devam etmektedir.

 • Esra 06 Nisan 2015

  Hala bir gelişme olmadı müşteri hizmetlerinden bilgi alamıyorum, eksperden hiç alamıyorum oda ne yaptığını bilmiyor zaten şaka gibi bir firma artık hukuki olarak süreç başlatıyorum gelişmeleri buradan paylaşırım.

 • Esra 20 Mart 2015

  Hala bir gelişme olmadı Ekspertiz raporu göndermiş, allianz bize gelmedi diyor. Eksperden bilgi almamı söylüyorlar süreçle ilgili daha 1 kere arayıp da bilgi vermediler. ne zaman dönüş olur sorumada belli olmaz yanıtı alıyorum. En kısa sürede sonuç alamazsam sigorta tahkim komisyonunada başvuracağım dalga geçiyorlar resmen.

 • Allianz Sigorta Temsilcisi04 Mart 2015

  Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

 • Esra 04 Mart 2015

  Dün eski ekspertiz şirketi (Eksen Ekspertiz) akşam geleceğiz dedi gelmedi gelemeyeceğini de bildirmedi. Bugün farklı bir şirketten arayıp kısa sürede geldiler fakat; eski ekspertiz siz yaptırın faturaları gönderin demesi üzerine hasarı yaptırdığımızı önceden yazmıştım. Yeni eksper haliyle bir şey göremedi ve benim yaşadığım sorunla ilgili bilgilendirilmemişti yeni bir vaka diye gelmiş. Son durumda ilk eksperin yanlış yönlendirmesi sonucu tadilatın tamamını kendi uğraşlarımla yaptırdım (Diğer sigortalarla çalışan komşularım hiçbir şeye el sürmemişler her şeyi sigorta halletmiş) evin hasarlı halini gösteren fotoğraflar eski eksperde ve elimde mevcut yeni gelen eksper eski kiracıyı araştıracaklarını söyledi. Şikayetim şuan için devam ediyor.

 • Allianz Sigorta Temsilcisi03 Mart 2015

  Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön