22 Ağustos 2016

Allianz Sigorta Değer Kaybı Başvurusu Çözüme Kavuşmadı!

21.01.2016 tarihinde park halinde bulunan aracım, bir firmaya ait kamyonetin seyir halindeyken aracıma sol arka taraftan çarpması sonucu meydana gelen hasarlı trafik kazasında aracım hasar görmüştür. Aracım karşı tarafın sigortası tarafından yaptırıldı. Karşı tarafın sigortası Allianz Sigortadır. Bu hasar sonucunda tarafınıza değer kaybı için başvurum olmuş fakat aylardır herhangi bir çözüme kavuşturulamamıştır. Sürekli müşteri hizmetlerini aramama rağmen dosyanız incelemededir cevabını alıyorum.

Sürecin daha ne kadar uzayacağını ve ne zaman sonuçlanacağını bekliyorum. En kısa sürede sonuçlanmasını istiyorum. Bulunduğumuz bölgede Allianz Sigortanın Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğü olmasına rağmen onlar bile ilgilenmiyor müşteri hizmetini arayın diyorlar ama iş sigorta yaptırmaya gelince çay ikram edip çok güzel ilgileniyorlar. Ayrıca müşteri temsilcilerinize ilgili menülerden ulaşamıyoruz.

Ali 200 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Sigorta Temsilcisi22 Ağustos 2016

    Sayın Yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön