Allianz Sigorta Değer Kaybı Başvurusu Çözüme Kavuşmadı!

Ali Türker T. |

21.01.2016 tarihinde park halinde bulunan aracım, bir firmaya ait kamyonetin seyir halindeyken aracıma sol arka taraftan çarpması sonucu meydana gelen hasarlı trafik kazasında aracım hasar görmüştür. Aracım karşı tarafın sigortası tarafından yaptırıldı. Karşı tarafın sigortası Allianz Sigortadır. Bu hasar sonucunda tarafınıza değer kaybı için başvurum olmuş fakat aylardır herhangi bir çözüme kavuşturulamamıştır. Sürekli müşteri hizmetlerini aramama rağmen dosyanız incelemededir cevabını alıyorum.

Sürecin daha ne kadar uzayacağını ve ne zaman sonuçlanacağını bekliyorum. En kısa sürede sonuçlanmasını istiyorum. Bulunduğumuz bölgede Allianz Sigortanın Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğü olmasına rağmen onlar bile ilgilenmiyor müşteri hizmetini arayın diyorlar ama iş sigorta yaptırmaya gelince çay ikram edip çok güzel ilgileniyorlar. Ayrıca müşteri temsilcilerinize ilgili menülerden ulaşamıyoruz.

Etiketler :

Ödeme Yapmama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ağustos
  14:05

  Sayın Yetkili,

  Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır.

  Saygılarımızla

  Allianz Sigorta A.Ş.