Allianz Sigorta Bir Sigorta Firması Bu Kadar Duyarsız Olur!

Ersin A. |

Allianz Sigorta'yı uzun süredir kullanıcısıyım. Bireysel emeklilik, sağlık, trafik ve kasko hizmetlerini kullanıyorum. Araç kasko poliçem:0001-0210-117***.Eylül ve Ekim 2015 dönemlerinde iki defa araç hasarı oldu. Birinde karşı taraf birinde benim sebep olduğum hasardı. Ben engelli araç kullanıyorum. Sigorta şirketi engelli ikame araç temin edemediği için taksi fişlerimi ödüyordu. Ben de bu hasarlarda taksi fişlerini belirlenen kurallara alarak kendilerine gönderdim. Önce defalarca inceleniyor fişler denildi. Sonra ikame araç için arandınız bulunamadınız denildi. Sonra fişler gelmedi denildi. Alan kişi ile ilgili webden yazdım dönülmedi. Paramı alamadım. Bir daha Allianz kullanmam.

Etiketler :

İkame Araç Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ersin A.
  14 Aralık
  16:05

  İnceleme süreci başlamış ama hiçbir işe yaramamış bana saçma bir yanıtla dönüş yapılıyor. 2013 yılında yol yardım dışında bilgi yokmuş. Hasar dosya numarasını gönderecekmişim. Bu kadar basiretsiz bir yaklaşım nasıl olur. Benim çağrı merkezi görüşmelerimi dinleyemiyorlar mı? Poliçe numarasını iletiliyorum oradan kazaların bilgilerine ulaşamıyorlar mı? Ne diyeyim ben paramı almayayım ama herkese ileteceğim nasıl bir sigorta şirketi olduklarını. Böyle bir cevap yazmaya ben sigorta şirketi yetkilisi olsam mahcubiyet duyarım. Ne diyeyim Allianz Sigorta uzak duracağım herkese de bunu tavsiye edeceğim. Dosya bilgilerini de gönderdim sonuç yok... Ne diyeyim sizin gibi sigortaya

 • 09 Aralık
  16:24

  Sayın yetkili,
  Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır.
  Saygılarımızla
  Allianz Sigorta A.Ş