15 Ekim 2015

Allianz Sigorta Araç Kasko Hizmeti!

24.09.2015 tarihinde aracım ile yapmış olduğum kaza sonucunda, 8'de 8 suçlu karşı taraf olmasına rağmen, kendi kasko şirketimi kullanarak daha hızlı sonuç elde edeceğimin söylenmesi üzerine Allianz Sigorta üzerinden işlem başlattım. Kasko şirketleri daha sonra kendi aralarında durumu halledebilecekleri söylenmişti.

Fakat yaklaşık bir aydır Allianz Sigorta'dan hiçbir haber alamadım. Ben sorduğumda ise süreci uzatmak için ellerinden geleni yaptılar. Aracım ile ilgili ihtiyaç duyulan eksik belgeler olduğunu ben şans eseri telefon ederek öğrendim. Kaza sonrasında, ekspertiz raporunun hemen çıkmış olmasına rağmen, halen aracım ile ilgili hiçbir işlem yapılmadı ve mağdur olmama sebep olundu.

Gülhan 181 Okunma

Cevaplar

  • Gülhan 19 Ekim 2015

    24.09.2015 tarihinde aracım ile yapmış olduğum kaza sonucunda kasko şirketinden yardım aldım. Allianz Sigorta bugün kazanın üzerinden 16 gün geçmiş olmasına rağmen hiçbir çalışma yapmadı ve süreci uzatmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Son 3 gündür aradığımda hep bir sonraki gün arabanın durumunun belli olacağını söylediler ve beni oyaladılar. En son 14.10.2015 tarihinde kasko eksik belgesi olduğundan işlem yapamadıklarını söylediler. 15.10.2015 tarihinde eksik belgeleri ellerine ulaştırdığımda, dosyanın incelenmesine başlandığı ve en az 3 gün sonra cevap verileceği söylendi. Bahsedilen eksik evrak mesleki kimlik kartı olup, 16 gün boyunca kasko şirketi tarafından farkedilememiştir.

  • Allianz Sigorta Temsilcisi15 Ekim 2015

    Sayın yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön