Allianz Sigorta Araç Hasarın Yan Sanayi Parçalar Veya Parçanın 2. El Bedelinin Ödenmesi Teklifi...

Emre G. |

1 ay önce meydana gelen maddi hasarlı trafik kazası sonrası, allianz sigortalı olarak Mercedes marka aracımın tamponunda oluşan hasarın onarılması gerektiği söylendi. Buna bir itirazım tabii ki bulunmamakta ancak tamponun benden önceki sahibinde mini bir onarım yaşadığı için, hem sigortanın yönlendirdiği Auto King firması, hem de aracımın tamirinin yapıldığı servisim onarılmasının mümkün ve sağlıklı olmayacağı bilgisini verse de Allianz Sigorta tamponun onarılması konusunda ısrar etmekte

Yeni tampon takılması talebimize de olumsuz yanıt vermekte, gerekirse 2. el tampon bedelinin ödenebileceğini önermektedir. Bir kaza yaşanması durumunda araçtaki hasar gören bir parçanın yan sanayiden takılacağını ya da 2. el bedelinin ödeneceğini bilmesi durumunda kimsenin aracını bu şartlarda sigortalamaz takdir edersiniz. Oluşan mağduriyetimin giderilmesi için yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Etiketler :

Servis - Onarım Hizmeti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Eylül
  16:10

  Sayın yetkili,
  Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır.
  Saygılarımızla
  Allianz Sigorta A.Ş.