20 Ekim 2016

Allianz Sigorta 3000 TL Hasar Ücretimizi Ödememek İçin 3 Aydır Ayak Diretiyor.

Üç ay önce arabamız ile trafikte seyrederken arkadan gelen aracın çarpması neticesinde kaza yaptık. Trafik polisi çağırdık her türlü işlem yapıldı, evraklar dolduruldu ama Allianz Sigorta 3 ay boyunca arabamızı tamir ettirmemek için her türlü bezdirme taktiğini uyguladı. Bize çarpan araç sahibinin ehliyet ve ruhsatını bizden istemekten tutun da, daha bir sürü saçma sapan uygulamalar.

Bizden istedikleri belgeleri defalarca kendilerine mail yoluyla gönderdik ama nafile. Sigorta yaptırıncaya kadar göz boyayıp, sigorta yapıldıktan sonra müşteri memnuniyetini unutan, trafik sigortası için dünyanın parasını alan, fakat kaza yaptıktan sonra araç sahibinin hakkından vazgeçmesi için her türlü bezdirmeyi yapman bir şirket. Bu sigorta şirketi üç kuruş tamir ücreti ödememek için insanın anasından emdiği sütü burnundan getirmektedir.

Server 415 Okunma

Cevaplar

  • Server16 Kasım 2016

    Utanmadan sıkılmadan bahaneler üretmeye devam ediyorsunuz. Ben Serdar Kamaci bu ülkenin bir gazisiyim. Bana iki aydan fazladır bu muameleyi reva gören Allianz şirketine dava açmak için mahkemeye başvuruyorum şimdi de ödemeyin sonuçta tüm mahkeme masraflarını da yine siz ödeyeceksiniz. Ayrıca BİMER'e Cimer'e ve tüm Şehit Yakını ve Gazi derneklerine de bana reva gördüğünüz bu muameleyi yazacağım, anlatacağım. Benim aracım ekmek teknem, aracım olmadan işime gidemiyorum bunu sizlere defalarca yazdım, defalarca telefonda anlattım bana elli bin tane bahane ürettiniz. Yazıklar olsun size, yazıklar olsun allianz denen şirkete...

  • Server20 Ekim 2016

    yalan yalan yalan süreç başlatılmışta bilmem ne 3 aydır beni süründürüyorsunuz...

  • Allianz Sigorta Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın Yetkili, Tarafımıza ulaşan bildirim ile ilgili inceleme süreci başlatılmıştır. Değerlendirme sonucu müşterimiz ile paylaşılacaktır. Saygılarımızla Allianz Sigorta A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön