Allianz Yaşam ve Emeklilik İsteğim Dışında Paramı Toplu Yatırdılar, Maaşa Bağlamadılar!

Mustafa Mustafa27 Haziran 2016 10:41

21/03/2006 tarihinde bireysel emeklilik için Allianz'da işlemlerimi başlattım. 10 yıl boyunca düzenli bir şekilde ödemelerimi tamamladım ve 21/03/2016 tarihinde emekli oldum. (Allianz tarafından kayıt altına alınan ses kaydı ile) emekli olduğum için paramaaş gibi almak istediğimi belirttim! Onlar da tarafıma gönderilen maile banka hesabı açıp iban numarasını ve imzamı yazıp taraflarına göndermemi istediler. İstedikleri işlemleri sırasıyla yaptıktan sonra işlemlerimin tamamlandığını söylediler ve benim ısrarla aylık maaş olarak yatmasını söylememle bile maaş olarak değil toplu para yatırdılar.

İtiraz ettiğimiz halde bize sizler forma maaş olarak yazmadığınız için toplu yattı ve başka işlem yapılamaz deyip konuyu kapatmaya çalışıyorlar. Tarafıma form üzerinde yazmam gereken kısmı söylemedi ki formda da bu ayrıntıyı belirtmek için bir şey bulunmuyor!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Allianz Hayat ve Emeklilik Logo Allianz Hayat ve Emeklilik 08 Temmuz 2016 10:53

Değerli Müşterimiz, işlemleriniz, form üzerinde belirttiğiniz talebinize istinaden gerçekleştirilmiştir. Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular