sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Allianz Hayat ve Emeklilik Kredi Ödeme Güvencesi Mağduriyeti / Pişmanlığı

Fatih Fatih 6 ay önce

Allianz maalesef insanları mağdur ediyor. Sigorta şirketlerinin amacı zor durumlara karşı insanın kendisini güvence altına almasıdır. Maalesef bu şirketler bu durum ortaya çıktığında su buharı gibi ortadan kayboluyor. Hakkınız olan ödemeyi yapmamak için direniyor. Yapı Kredi Bankası'nda kullandığım krediye, kredi ödeme güvencesi poliçesi satın aldım.

Normal sigortanın 3 katı fiyatına önce ödemek istemediler tüm yasal süreleri fazlasıyla beklettiler. Şimdi de yasal boşlukları kullanıp son taksiti 10 gün kala sigorta başlangıcım yapıldığı için ödemediler. Krediyi kapattım iptal edip poliçenin parasını istedim onu da vermediler. İşsiz insanı 2 taksit (3 bin TL) mağdur ettiler. Allianz pişmanlıktır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Fatih 6 ay önce

Daha önce de çeşitli bahanelerle bayram girdi araya 15 gün geç ödeme yaptılar. Yasal bekleme süremiz var (keyfi bir uygulama) 30 gün taksit ödemesi yapmadılar ki taksitim ay başı olduğu için totalde 65 gün beklettiler. Sistem hatası diyerek ödemeyi yapmadılar. Anlayacağınız rüzgar Esse para ödemeyiz demeye getirdiler. 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler