sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Allianz Hayat ve Emeklilik Habersiz Yapılan Hayat Sigortası

Akif Akif30 Eylül 2016 12:13

29***70 T.C. Numaralı A***S** olarak 29.09.2016 tarihinde Yapı Kredi Bankası'ndan 36 aylık ihtiyaç kredisi çektim. Kredi çekerken 3 yıllık hayat sigortası yapılmış. Rızam dışında yapılmış olan bu hayat sigortasının iptal edilmesini ve kesilen ücretin derhal hesabıma geri yatırılmasını talep ediyorum. Velev ki rızam dahilinde dahi olsa o an için hizmet almayı düşündüm. Şu an vazgeçtim ve cayma hakkımı kullanarak poliçenin iptalini ve ücret iadesinin gerçekleştirilmesini talep ediyorum. Talep gerçekleştirilmediği takdirde şikayetimi hazine müsteşarlığına ve hakem heyetine taşıyacağımı bildiririm.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Akif 04 Ekim 2016 12:26

Bu şikayet okuyan herkese bilgilendirme olsun bu bankacıların kesinlikle oyunlarına gelmeyin. Şikayetimi e-devlet üzerinden hazine müsteşarlığına ilettim ertesi gün parayı hesabıma geri yatırdılar arayıp bildirdiler. hiçbir kredi türünden sigorta zorunlu değildir. Bilginiz olsun bilin başkalarıylada paylaşın.

Allianz Hayat ve Emeklilik Logo Allianz Hayat ve Emeklilik 02 Ekim 2016 17:41

Değerli Müşterimiz, Talebinizi, kredi sağlayıcı banka şubesine iletmenizi rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla,

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler