sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Allianz Hayat ve Emeklilik Haberim Olmadan Ödeme Alınması!

Mine Mine25 Ağustos 2015 16:42

Aylardır kredi kartımdan haberim olmadan sigorta primi adı altında aidat alınmaktadır. Bilgim dahilinde değildir. Bu ödemeleri yapmak istemiyorum. Neden ve nasıl kesiliyor anlamıyorum. Yapmış olduğum tüm ödemeleri geri almak istiyorum. Kime ve nereye şikayet edebileceğimi bilmiyorum. Yardımcı olmanızı rica ediyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Allianz Hayat ve Emeklilik Logo Allianz Hayat ve Emeklilik 26 Ağustos 2015 15:43

Değerli Müşterimiz, Bildiriminize istinaden; gerekli incelemeler yapılmıştır. Belirttiğiniz telefon numarasından tarafınıza ulaşım sağlanamadığından; e-posta yoluyla iletişime geçilerek, bilgilendirme yapılmıştır. Sizlerden gelen görüşlerin bizim için, sizler kadar değerli olduğunu ve daha iyi olmamıza yardımcı olduğunu bilmenizi ister, sağlıklı günler dileriz. Saygılarımızla, Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

Allianz Hayat ve Emeklilik Logo Allianz Hayat ve Emeklilik 26 Ağustos 2015 09:22

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz. Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 4546 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. https://www.allianzemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler