Allianz Hayat ve Emeklilik BES Paramı Alamıyorum

Hüseyin Hüseyin26 Ağustos 2015 14:20

Yıllardır BES birikimi yapıyorum. Süre dolup paramı çekmek istediğimde çeşitli bahanelerle internet şubesi veya çağrı merkezine yönlendiriyorlar,onlardan da sonuç alamadım. Param 1 yıldır içeride ve çekemiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Allianz Hayat ve Emeklilik Logo Allianz Hayat ve Emeklilik 18 Ekim 2015 21:16

sayın sigortalımız, isminizden yapılan araştırmada bilgilerinize ulaşılamamıştır. Hafta içi mesai saatlerinde şirketimizi arayabilirsiniz. Tc kimlik numaranızı ya da poliçe numaranızı belirtmeniz durmunda tarafınıza yardımcı olunulacaktır. Saygılarımızla.

Allianz Hayat ve Emeklilik Logo Allianz Hayat ve Emeklilik 26 Ağustos 2015 15:51

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz. Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 4546 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. https://www.allianzemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular