20 Kasım 2015

Allianz Hayat ve Emeklilik Paramı Ödemiyorlar!

30.07.2015 tarihinde sistemden ayrılmak için Allianz Hayat'ın internetteki ayrılma formunu doldurup faksladım, aynı zamanda siteye mail de attım.
Bana çıkış belgelerini doldurmam için 06.08.2015'te tekrar gönderdiler, formu doldurup gönderdim.

Bu seferde 13.08.2015'te evrak eksik deyip eksik evrakları istediler. Aynı gün eksik evrakları tekrar faksladım taratıp mail de attım. Halihazırda bugün itibari ile hesabıma param aktarılmamış.
Paramın ivedilikle hesabıma aktarılmasını talep ediyorum.
Sisteme girerken bir telefonla dahil edebiliyorlar ama çıkarken türlü türlü zorluklar çıkıyor.

Ufuk 137 Okunma

Cevaplar

  • Allianz Hayat ve Emeklilik Temsilcisi21 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz Şirketimize ulaşmıştır. Öncelikle talebinizi çözümlemek için göstermiş olduğunuz gayretin farkında olduğumuzu belirtir, geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Şirketimizin “Güvenilir ve Adil Olma” ilkesi gereğince, talebinizin değerlendirilerek en hızlı şekilde tarafınıza dönüş sağlanması için, gerekli incelemelerin başlatıldığını belirtmek isteriz. İncelemelerin hassasiyetle değerlendirilerek, mümkün olduğunca hızlı çözümlenmesini amaçlıyor ve bu nedenle sizden kısa bir süre rica ediyoruz. Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili taleplerinizi 444 4546 numaralı Çağrı Merkezimiz veya ekteki link aracılığı ile Şirketimize iletebileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş. https://www.allianzemeklilik.com.tr/tr/iletisim/formlar/iletisim-formu/

  • Ufuk03 Eylül 2015

    31.07.2015 tarihinde bireysel emeklilik sisteminden çıkmak için dilekçemi sigorta şirketine faksladım. Bir hafta sonra eksik evrak var diyerek bana gerekli belgeleri gönderdiler. Aynı gün belgeleri tekrar faksladım. Halı hazırda param hesabıma yatmadı. Sözleşme yaparken 5 dakika da bir imzayla giriş yapıyorsunuz, çıkmaya çalışırken Çin işkencesi yapıyorlar. Temsilcileri giriş yaparken giriş aidatı diye bir şeyden bahsetmiyor, çıkarken aidat adı altında 709 TL kesinti yapacaklarını söylüyorlar, bunun soygundan farkı var mı? Bilmem kaç yıllık şirket olduklarını söylüyorlar. Profesyonellik bu mudur? Biriken paramın hesabıma ivedi yatmasını talep ediyorum. Gerekirse mahkemeye gideceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön