Allianz Hayat ve Emeklilik Hayat Sigortamın İptali!

Emre D. |

47***38 T.C. numaralı E***L** olarak 22.09.2016 tarihinde Yapı Kredi Bankası'ndan 36 aylık ihtiyaç kredisi çektim. Kredi çekerken 1 yıllık hayat sigortası yapılmış. Rızam dışında yapılmış olan bu hayat sigortasının iptal edilmesini ve kesilen ücretin derhal hesabıma geri yatırılmasını talep ediyorum. Velev ki rızam dahilinde dahi olsa o an için hizmet almayı düşündüm. Şu an vazgeçtim ve cayma hakkımı kullanarak poliçenin iptalini ve ücret iadesinin gerçekleştirilmesini talep ediyorum. Talep gerçekleştirilmediği takdirde şikayetimi Hazine Müsteşarlığına ve hakem heyetine taşıyacağımı bildiririm.

Etiketler :

Sözleşme İptal Habersiz Sözleşme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Ekim
  16:14

  Değerli Müşterimiz,
  Talebinizle ilgili işlemleriniz tamamlanmıştır.
  Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.
  Saygılarımızla,
  Allianz Yaşam ve Emeklilik A.Ş.

 • Emre D.
  18 Ekim
  15:23

  Arkadaşlar bir daha sakın bu firmaya üye olmayın. Ben kurumsal bir şirkette çalışıyorum ve herkese bu firmayı şikayet edeceğim. 10 gündür iptal edilem poliçemin parasını geri yatırmıyorlar, ayrıca kredi için alınan 1500 TL'lik hayat sigortasının geri iadesini yapmayıp, üstüne yatıyorlar.

 • Emre D.
  18 Ekim
  10:30

  Hem kredi çektiğim için yapılan senelik 1500 TL’lik hayat sigortamın (Poliçe no.....: 75617681) , hem de aylık 70 dolar olan bireysel emeklilik (Poliçe no.....: 36014482) sigortamın iptalini ve iki tutarın hesabıma acil olarak yatırılması talep ediyorum.