12 Nisan 2016

Allianz Hayat ve Emeklilik Emekli Maaşı Ödemedeki İstikrarsızlığı!

Eşim grup özel birikim sigortasından 3 ayda bir emekli maaşı almaktadır. İlk zamanlarda düzenli olarak ayın 5'ine kadar yatırılan maaşlar ilerleyen zamanlarda gecikmelerin artması üzerine nedeni sorulmuş, 10 gün içerisinde yatırılacağı söylenmiştir, ancak bu ay belirtilen bu sürede geçince en son dün konuştuğum ilgili birimden Ö. hanım gün sonuna kadar yatacak demiştir. Ancak ayın 12'si olmasına rağmen hala yatmamıştır.

Allianz bu davranışıyla o eski ciddiyetini ve güven duygusunu tartışılır hale getirmektedir. Bu gibi önemli aksamalar emeklileri mağdur etmektedir. Şirket yönetimi bu gibi mağduriyet ve memnuniyetsizliklerin önüne geçmek için gerekli acil önlemleri umarım biran önce alır.

Levent 137 Okunma

Cevaplar

  • Levent24 Nisan 2016

    Sayın İlgili, konuyla ilgili ciddi inceleme yapılmak istenmiş olsaydı Şikayetvar.com sitesindeki telefon numaramdan tarafıma ulaşılabilinirdi. Yinede geçen hafta şirket ilgilileri tarafıma telefonla ulaşmışlar aksaklığın tekrarını önlemek için ilgili gerekli düzeltici aktivasyonların alınacağını belirtmişlerdir. Buradan verdiğiniz bu cevapla da şirket içindeki birimler ve ilgililer arasında iletişimin olmadığı anlaşılmaktadır. Saygılarımla.

  • Allianz Hayat ve Emeklilik Temsilcisi24 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, sikayetvar.com sitesine yazdığınız mesajınıza istinaden gerekli inceleme yapılmak istenmiş ancak, poliçe numaranızın / adınızın-soyadınızın ya da TC kimlik numaranızın belirtilmemesi nedeniyle, poliçe kayıtlarınıza ulaşılamamıştır. 0850 399 9999 numaralı telefonumuzu arayarak poliçe numaranızı ya da TC. Kimlik numaranızı bildirmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Allianz Hayat ve Emeklilik A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön