02 Eylül 2013 #1987958

Alkoçlar Hotels 1 Yıllık Beklentimi Mahvetti!

Çok şükür bugün ayrılıyoruz Alkoçlar Hotels 'den. Evime gittiğimde ilk yapacağım şey yemek yemek olacaktır. 1 yıldır beklediğimiz tatil rezil oldu. Yemekler çok kötü personel sokak ağzı ile konuşuyor . Kullanılmış suyu küllükleri önünüze getirip koyuyorlar. Odalar pis ,hele banyolar kötü ötesi. Odaları temizlediklerinde çöpleri bile atmıyorlar , çöpler bekliyor tuvaletler hiç yıkanmıyor.


Mini discosuna giden yol lağım kokuyor, mide bulandırıcı .Çocuklar için doğru düzgün bir yemekleri yok , yemekler yenemiyor. Sahil temiz, havuzu da güzel ama bunun dışında olan tüm özellikleri tamamen ofsayt . Hiç bir aktivite yok , akşamları mini disco dan sonra otel tamamen ölüyor . Burada bir kere kalan bir daha kalmaz.

Elif 3.838 Okunma

Cevaplar

  • Alkoçlar Hotels Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Alkoçlar Hotels Misafirimiz, Öncelikle Alkoçlar Hotels grubu olarak bizleri tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Misafir memnuniyetini her zaman öncelik olarak kabul eden kurumumuzda, misafirlerimizden gelen tüm eleştirilerin büyük bir hassasiyetle ele alındığını belirtmeliyiz. Hizmet kalitemizin daha iyi olabilmesi için siz değerli misafirlerimizin düşünceleri bizler için büyük önem teşkil etmektedir. Alkoçlar Adakule’de yaşamış olduğunuz rahatsızlıktan ötürü duymuş olduğumuz üzüntüyü iletmek isteriz. Otellerimizde konaklayan misafirlerimizin memnuniyeti ve mutluluğu bizim için esastır. Alkoçlar markası uluslar arası kalite standartlarında bir marka olması sebebi ile, hijyene ilişkin kuralları harfiyen uygulayan bir gruptur. Odalarımızda ki balkonların temizliği her gün yapılmaktadır. Uluslararası standartlarda bir marka olan Alkoçlar Hotels & Resorts, her yıl düzenli olarak profesyonel kişi ve kurumların aracılığıyla personel alımlarını gerçekleştirmektedir. Hizmet kalitesine ve misafir ilişkilerine son derece önem veren bir grup olmamız sebebi ile ifade ettiğiniz olaylar ile ilgili olarak duyduğumuz derin üzüntüyü belirtmeliyiz. Ayrıca tesisimizin personeliyle ilgili olarak yaşadığınızı dile getirdiğiniz konunun derhal incelemeye alındığını belirtir tarafınıza vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı tekrar üzüntülerimizi iletiriz. Sizleri tekrar aramızda görmekten duyacağımız memnuniyeti dile getirir, saygılarımızı sunarız

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön