08 Mayıs 2013

Alkoçlar Hotels Hayal Kırıklığı Yarattı!

Adakule ve alkoçlar adının bir arada olmasının verdiği güven duygusu ile gittiğimiz tesis hayal kırıklığı yarattı. yemekler temiz fakat aşırı derece de olmasa da yetersizdi. tavuk ve hindi başrol de olmak üzre soğuk büfesi otan çöpten di sanki. soğuk menüsü hiç değişmiyordu. türsünün her çeşidini ayrı ayrı koyup göz doldurmuşlardı.

Buna rağmen servis personeli güler yüzlü ve çalışkandı. ama haüskping odaların temiz olan çarşaflarının yanında çok yetersizdi. hiç bu kadar kirli lobi ve lobi koltukları görmedim. koltukların astarları yırtılmış altından sarkıyordu. koltuklar kır içinde leke den geçilmiyordu. mayıs olmasına rağmen içmekan da boya işi devam ediyordu. ve benim elim trabzana yapıştı.

Hasan 1.770 Okunma

Cevaplar

  • Alkoçlar Hotels Temsilcisi19 Ağustos 2013

    Değerli Alkoçlar Hotels Misafirimiz, Öncelikle Alkoçlar Hotels grubu olarak bizleri tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Misafir memnuniyetini her zaman öncelik olarak kabul eden kurumumuzda, misafirlerimizden gelen tüm eleştirilerin büyük bir hassasiyetle ele alındığını belirtmeliyiz. Hizmet kalitemizin daha iyi olabilmesi için siz değerli misafirlerimizin düşünceleri bizler için büyük önem teşkil etmektedir. Alkoçlar Adakule’de yaşamış olduğunuz rahatsızlıktan ötürü duymuş olduğumuz üzüntüyü iletmek isteriz. Otellerimizde konaklayan misafirlerimizin memnuniyeti ve mutluluğu bizim için esastır. Siz değerli misafirimizin tarafımıza ilettiği eleştiriler değerlendirilecek ve gerekli tedbir ve önlemlerin alınması yönünde gerekli tüm çalışmalar gerçekleştirilecektir. Değerli görüşleriniz için tekrar teşekkürlerimizi sunarız. Sizleri otellerimizde tekrar ağırlayabilmek ümidi ile esenlikler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön