24 Nisan 2013
Yorum Yap
#1760491

Alka Grup Para İadesi Yapılmadı!

Green kart başvurusu için hizmet satın aldım. Fakat daha sonra vazgeçtiğimi telefon ile bildirdim. Bana gönderilen mailde resim yüklemesi yapıldıktan sonra başvurumun yapılacağı bildirilmişti. İlgili sayfaya mail yüklemedim. Müşteri hizmetleriyle telefonla görüşmeye istinaden başvurumun yapılmayacağı ve faturafirmaya göndermem istendi.


Faturayı gönderdim ve bana mai yoluyla iadenin yapılmayacağı bildirildi. Tekrar müşteri hizmetleri aradığımda bu sefer başvuru yapıldığı ( bu arada resmim ellerinde yok) paramın veremeyeceklerini söylediler. Adres:zuhuratbaba mh incirli cad Bingül sk ** Tel:0212 570 **.

Mustafa Mustafa 220 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Mustafa31 Mayıs 2013

  ALKA GRUP HALA SORULARIMA CEVAP VERMEDİ????

 • Alka Grup Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Lütfen daha fazla bilgi için 444 16 82 nolu telefonu arayınız. İyi günler dileriz

 • Mustafa10 Mayıs 2013

  LÜTFEN SORULARIMA CEVAP VERİR MİSİNİZ???

 • Mustafa08 Mayıs 2013

  MERHABALAR, SORULARIMA HALA CEVAP VERİLMEDİ...

 • Mustafa04 Mayıs 2013

  4077 sayılı kanuna göre vermiş olduğunuz hizmet ""AYIPLI HİZMET"" kapsamındadır..Çünkü; 99TL'ye diğer firmalar 5yıl süre ile başvuru yapıyor ve uçak bileti veriyor. NOT: Konsolosluğa başvuru tarihini bildirir misiniz lütfen??? """"""""""""""""""""Ayıplı Hizmet""""""""""""""""""""" Madde 4/A- (Ek: 6/3/2003-4822/5 md.) Sağlayıcı tarafından bildirilen reklam ve ilânlarında veya standardında veya teknik kuralında tespit edilen nitelik veya niteliği etkileyen niceliğine aykırı olan ya da yararlanma amacı bakımından değerini veya tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan veya ortadan kaldıran maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren hizmetler, ayıplı hizmet olarak kabul edilir.

 • Mustafa03 Mayıs 2013

  Merhabalar, Neden iptal edemiyoruz. Ayrıca kosolosluğa başvuru yaptığınız tarih ve evrak numarasını tarafıma iletir misiniz?

 • Alka Grup Temsilcisi29 Nisan 2013

  Merhaba Mustafa Bey, Başvurunuz tarafımıza ulaştığı andan itibaren işleme alınır. Başvuru durumunuz konsolosluk tarafından istenen eksik evrakların tamamlanma sürecinde gözüküyor. Şu süreçte iptali söz konusu değil. Belirtilen iletişim adreslerinden eksik evraklarınızı tamamlamanız gerekiyor. Saygılarımızla, İyi günler dileriz.

 • Mustafa29 Nisan 2013

  Sn. İlgili, Hizmeti almaktan vazgeçtiğimi bildirdim ve bana başvurumun yapılmadığı kontrol edilerek söylendi ve fatura geri istendi.( telefon görüşmelerinde kayıtlıdır) Bu sorunu çözmek için igili kişiler ile yapıcı telefon görüşmesi yapmak için bekliyorum.Tşk.

 • Alka Grup Temsilcisi29 Nisan 2013

  Merhaba Mustafa Bey, Mail adresinize konu hakkında bilgilendirme günler öncesinde iletilmiş gözüküyor. Green Card başvuruları bir hizmet olduğu için iadesi söz konusu değil. Başvurunuz siz fotoğrafınızı göndermesenizde ilgili departman tarafından incelenip eksik, noksan evrak düzenlemeleri yapılıyor. Belirtilen tarihe kadar eksik evraklarınızı tamamlayınız. İyi günler.

 • Mustafa29 Nisan 2013

  ALKA GRUP FİRMASINDAN HALA BİR GERİ DÖNÜŞ YAPILMADI...

Ziyaretçi Yorumları