04 Eylül 2013 #1994301

Alisveris.com'a Ata Lira Sipariş Verdim Bana Altın Satmıyoruz Dediler!

12 ağustosta Alisveris.com'dan 5 adet Ata Lira siparişi verdim. Özellikle açıklamalarını iyi okudum ve ona göre siparişi verdim. Aradan 1 hafta geçti ürün gelmedi. İlanda 3 iş günü yazıyordu siteyi aradım altın tedarikinde problem var ama gelecek dediler.


Daha sonra 26 ağustosa kadar bekledim yine aradım ve bu sefer altın satmıyoruz ve sizin ürünleri gönderemiyoruz dediler. Bugüne kadar beni mağdur ettiniz limitimde azaldı dedim. Fayda yok. Paranızı iade edeceğiz dediler. 3 eylüle kadar da paranın iadesini bekledim.

Ali 504 Okunma

Cevaplar

  • Ali07 Eylül 2013

    ne arayan oldu nede mesaj yazan.firmadanda hizmettende memnun değilim.sadece mağdur oldum çünkü.benden sonrakilere ders olsun sadece.

  • Ali04 Eylül 2013

    12 ağustosta bu siteden 5 adet ata lira siparişi verdim.özellikle açıkmalarını iyi okudum ve ona göre siparişi verdim.aradan 1 hafta geçti ürün gelmedi.ilanda 3 iş günü yazıyordu.siteyi aradım altın tedarikinde problem var ama gelecek dediler.daha sonra 26 ağustosa kadar bekledim.yine aradım ve bu sefer altın satmıyoruz ve sizin ürünleri gönderemiyoruz dediler.bugüne kadar beni mağdur ettiniz limitimde azaldı dedim.fayda yok.paranızı iade edeceğiz dediler.3 eylüle kadar da paranın iadesini bekledim.sonunda defalarca aramadan sonra 3 eylülde param iade oldu.ama limitim düştü ve tam iade olmadı.her ay taksit taksit iade oluyor çünkü.sonuç olarak bu site beni mağdur etti.altın yükselince malımı yollamadılar.şimdi yine sitelerinde altın satışına başladılar.çünkü altın yükseldi.ben altın düşükken almıştım.bu yüzden yollamadılar.şimdi altın yüksek ve satışa devam ediyorlar.bu siteden memnun değilim ve mağdur oldum.kartımda az olan limitimde gitti, vaktimde.çünkü en baştan altın olamadığını söyleselerdi başka siteden aynı kargo ile ürün alırdım o zaman kimseyi suçlamazdım ve mağdurda olmazım.ama bu iş çocuk oyuncağı değil.ticaret yapıyorsan sattığın ürünün arkasında duracaksın.ürünün parasını aldıysan ürünü yollayacaksın.çünkü bu işler ciddiyet ister.üstelik bu ürün bulunmayan bir şey değil.ata lira her yerde var.ama fiyat yüksek olunca böyle mağduriyet yaşattılar işte.en önemlisi ise ben 21 gün bekledim 1 ay daha bile beklemeye razıyım dedim.yeterki ürünüm ödeme yaptığım bu fiyattan gelsin iade olmasın dedim ama olmaz dediler.çünkü benim ödediğim fiyatla şimdiki fiyat arasında çok fark oluşmuştu.tüm sebep bu.ama yok altın dediler parayı iade ettiler.şimdi ise sitelerinde altın satıyorlar.demek ki bu işte bir problem var.hani yoktu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön