15 Aralık 2014

Alındıktan 2 Ay Sonra Patlayan Adidas Ayakkabı.

11.09.2014 arızası Carrefour Maltepe park AVM'de bulunan Adidas kids'ten almış olduğum dragon model ve 143 TL'lik ayakkabı 26.11.2014'te patladı. Mağazaya teslim ettim bugün kullanım hatası diye bir yazıyla ayakkabı geri geldi. Sadece evde iki ay giyilmiş bir ayakkabı nasıl patlar ve bu nasıl kullanıcı hatası olur anlamış değilim. Malı satana kadar ilgilenme konusunda da Adidas'ta bulunan mağaza müdürü f** o** arkadaşımızı da tebrik ediyorum. Olaya bakışı baştan Adidas tarafında olmaktı. Tıpkı ayakkabıyı teslim alırken suratı asık s** ü** gibi.

İşıl 1.487 Okunma

Cevaplar

  • İşıl30 Aralık 2014

    Sayın satıcı (sadece satıcı olduğunuzu belirtmek isterim çünkü sattıktan sonra çıkan sorunlara çözüm getiremiyorsunuz) materyal kusuru yoksa bir ayakkabı sadece 2 ay evde giymekle patlamaz benim kullanım kusurum olmadığına göre sizin materyaliniz kusurlu olmalı... .Zaten Carrefour Maltepe parkta bulunan satıcı bayiniz daha ayakkabıyı alırken olumlu cevap geleceğinden umutsuzdu şimdi beni ayakkabıyı uzmanlarınızın incelediğine ikna edemezsiniz yazınızda belirttiğiniz Adidas standardı diye bir şey kalmadı bundan sonra pazardan almayı düşünüyorum en azından 2 ayda patlamaz... .

  • adidas Temsilcisi16 Aralık 2014

    Sayın Tüketicimiz, adidas ürününüz, ilgili şikayetiniz doğrultusunda uzmanlarımız tarafından tüm dünyada geçerli olan adidas standartlarına uygun olarak incelenmiş ve yapılan inceleme neticesinde başvurunuza konu olan sorunun materyal kusuru bulunamaması sebebiyle, talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek belirtmek isteriz. Saygılarımızla adidas Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön