Ali Raif İlaç Salofalk 1000 Mg Stix Bulunamıyor

Yeşim Yeşim7 ay önce

Ali Raif İlaç firması yetkilileri; Salofalk 1000 mg stix ilaç bulunamıyor. Benim gibi ülseratif kolit hastalarının bu ilaca ihtiyacı var! Ne yapmayı planlıyorsunuz? Lütfen bir an önce Sağlık Bakanlığı ile olan probleminizi çözün. Acilen bir cevap bekliyorum.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Selim 6 ay önce  

    2019 yılına kadar olan ilaçlar salofalk stix bulamıyorum. Kaçıncı yüzyılda yaşıyoruz Alllahini severseniz yapamıyoesaniz bu isi bırakın bence

  • profile-icon Ziyaretçi 7 ay önce  

    Ben de Crohn hastasıyım. 2013 yılından bu yana bu ilacı kullanmaya çalışıyorum bulabildiğim ölçüde. Ali Raif Firması yıllardır bunu yapıyor. Firmanın iletişim sayfasından bir şey gönderemiyorsunuz. Sorumlu birine ulaşmanında imkanı yok. Ulaşsanız ne olacak ki? Yapmaları gerekenin ne olduğunu çok iyi biliyorlar ancak iş ticaret olduğundan onların önceliği kar/zarar, biz ölmüşüz kalmışız kimin umurunda? Nasılsa her gün yüzlerce yeni ihtiyaç sahipleri çıkıyor. Bizler babalarının oğlu değiliz ya! Kaderimizmiş deyip sineye çekeceğiz. Böyle olur 3. Dünya ülkelerinde. Salofalk Mısır ve g. Afrika dışında Afrika ülkelerinde yok mesela... Ülkemize de zamanında kazara gelmiş şimdi nasıl giderimin hesabını yapıyor sanırım Alman üretici. Ben daha önce 2 kez BİMER bir kez de CIMER'e yazdım bir şey olmadı. Bugün yine CIMER'e yazdım bir ümit olmaksızın. Filler tepişir çimenler ezilir. Bizler eziliyoruz maalesef olan bundan ibaret.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler