13 Mayıs 2013 #1793288

Unilever Promosyon Yerine Kaba Üslup!

Şikayetim Algida promosyonlu ürün satıyor, bunu medyada reklamını yapıyor. Ama bayisi olan Şahıslar promosyonu vermemek için her türlü kabalığı yapıyor. Olay Trabzonda Meydan Parkında Ünal kuruyemişte geçmiştir.


Oğlum 9 yaşında aldığı kornetin bedavasını almak için satıcıya gitmiş ve satıcı ona ben nereden bileyim senin onu (kapağı) çöpten almadığını, benden mi aldın, ne zaman aldın, yıka da gel diyerek annesinin yanında azarlama yapmıştır.


Algida'ya soruyorum siz bayilerinize kampanya kapaklarını çöpten mi alıyorsunuz, git yıkada gel diyor musunuz? 9 yaşındaki çocuğun psikolojisi ne olacak? Bir kapak için sizin çocuğunuz hakaret yese ne halde olursunuz.

Seyfi 119 Okunma

Cevaplar

  • Algida Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön