10 Nisan 2013 #1735860

Unilever Kamyon Şoförleri !

Algıda kamyonlarının ne kadar dikkatsiz ve kaba araç kullandığını zaten hepimiz biliyoruz. Ancak az önce başıma gelen olayın ardından daha fazla sabırlı olamadım. Marketten alışverişimi yaptıktan sonra elimde poşetlerle evime dönerken saat 12. 35 'de 06 AP *** Algıda kamyoneti şoförü aracı kasıtlı olarak üzerime sürdü.


Yaptığı bu kasıtlı davranıştan dolayı arkasından "ne yapıyorsun sen" diyerek öfkemi belirttim, bunun üzerine aracı kullanan şoför geri gelerek, özür dilemesi gerektiği halde "sen de yolun ortasına atlama" diyerek, seni şikayet ederim demem üzerine "kime istersen et" diyerek rahatlığını belirtti. Bu rahatlığı siz mi veriyorsunuz şoförlerinize?

Fatih 302 Okunma

Cevaplar

  • Algida Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön