03 Mayıs 2013 #1776167

Unilever Kampanyada İstediğim Ürünü Alamıyorum!

Algidanın disk ve inlove kapaklarından toplam 3 tane, yine onları aldığım yere götürdüm. kapak kampanyasından yararlanıp 3 clasıco almak istedim. daha söyler söylemez sadece fıstıklı vereceğini diğer çeşitlerinden vermeyeceğini söyledi. Sebebi de elindeki fıstıklılar satılmıyormuş onları bitirmek istiyormuş. elinde clasıconun dgr çeşitleri olmasına rağmen vermeyeceğini söyledi. Algıda da böyle bir koşulu yok.


Adres:şehit ahmet akşoy cd karşıyaka İzmir Çetin kuruyemiş Algıda yetkililerinin, satış yaptığı bu bayiye, kampanyayı kötüye kullandığı için gerekli cezayı vermesini bekliyorum. Bana bu konuda bir yetkiliden dönüş olmadığı taktirde bir daha asla Algidanın hiç bir ürününü almayı düşünmüyorum.

Aylin 74 Okunma

Cevaplar

  • Algida Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön