01 Mayıs 2013 #1773225

Unilever Esnafı Mağdur Ediyor!

Ben Bursa da market işleten bir esnafım ve bazı ürünlerle ilgili bizimde şikayetlerimiz oluyor maalesef bu şikayetlerden cevap gelmeyen yada şöyle söyleyeyim bana hikaye ve fıkra anlatan firmalardan biride Unılever'dir aksini iddia edemezler.


Dondurmalarının kar marjını düşürüp sözde kampanya yapıyormuş sen marketçinin karını alıyorsun ne kampanyası ! Sabah saat:07:30 ta dükkanını açıp gece geç saatlere kadar duran esnaf arkadaşlarımızın kar marjına karışma 2.si yumoş ekstralarda donma olayı oluyor ve siz değiştirmiyorsunuz. Neden değiştirmiyorsunuz?

Veysel 83 Okunma

Cevaplar

  • Veysel10 Mayıs 2013

    bana telefon açtınız ama sorunlar hala çözülmedi

  • Algida Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli müşterimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön