24 Nisan 2013 #1760980

Unilever Distribütör Elemanı Uğramıyor!

Erzurum Osmar marketçilik aylardır çalışan arkadaşlar uğramıyordu. Ben de kendi kendime merak ettim bakalım nezaman gelecekler baktım bu insafsızların geleceği yok telefonla satış müfettişi öldüğünü öğren H.Y beye ulaştım konuyu ona anlattım o da uğrayıp görüşelim dedi. Sağolsun uğramış ama iş yerinde olmadığımdan dolayı görüşemedik şimdi soruyorum neden uğranmıyor.


Şefler uyuyor mu müdürler masa koltuğunu mu aşındırıyor elemanlarda bunlara uymuş çiflik misali tatil mi yapıyorlar bu zamana kadar olan çalışmalarımızda herhangi bir takıntımızda bulunmammaktadır. Buna istinaden tarafıma en kısa zamanda bilgi verilmesini rica eder iyi çalışmalar dilerim.

Osman 208 Okunma

Cevaplar

  • Algida Temsilcisi24 Nisan 2013

    Değerli müşterimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön