14 Eylül 2013 #2012741

Unilever Algida Dondurma Aracındaki Personelin Üslubu!

12. 09. 2013 tarihinde Fulya da Binbaşı Refik Sokak da Algıda dondurma aracı 23 HL **, yolda arkamdan gelmesiyle, önünde olduğum için üslupsuz kelime yaptı .Yanımda kız arkadaşım olduğu için çok utandım. Hakaret etmedi ama yoldan çıkmadığım için uygunsuz kelimeydi. Şoför değildi arabanın en sağ tarafında oturan kişiydi. Ben bu adamdan da, Algıda'dan da şikayetçiyim.

Furkan 582 Okunma

Cevaplar

  • Furkan15 Eylül 2013

    Bu nasıl bir cevap mesajıdır? Okurken güldüm ben size ürünlerinizin kalitesinimi sordum? iso belgeli ohsas belgeli bu nedir yahu? Siz benle dalgamı geçiyorsunuz ! Beni sizin ürünleriniz kalitesini belgeleri izinleri İLGİLENDİRMİYOR! Plakasını verdiğim araçtan şikayetçiyim ÜRÜNLERİNİZDEN DEĞİL !

  • Algida Temsilcisi14 Eylül 2013

    Değerli tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön