05 Eylül 2013

Unilever Algida Ben&Jerry's Karsan Satış Noktası Fiyaskosu!

Nisan ayında başladığım dondurma satış noktası görüşmelerinden 5 ay boyunca sonuç alamayarak, dağıtımcı taşeron firma Karsan'ın yetersiz ve art niyetli tavrı sebebiyle Algida'ya şikayette bulundum. Unilever bünyesinde bulunan Algida çalışanlarıyla Marka Müdürüne kadar iletişim sağlamama rağmen altı boş nezaket mesajları dışında sorunla ilgili hiçbir geri dönüş alamadım. Unilever teftiş kuruluna da durumu belirttim oradan da geri dönüş yapılmadı.


Ben&Jerry's satışı yapan diğer yerlerle yaptığım görüşmeler sonucunda ürünlerin yurt dışından ithalatının yapılamadığı ve satıcıların tedarik sıkıntısı yaşadığını teyit ettim. Algida grubunu tercih etmeyin satış için daha kaliteli seçenekler var.

Bahadır 450 Okunma

Cevaplar

 • Bahadır30 Kasım 2013

  halen tarafıma yapılan bir dönüş yok. koskoca Unilever kayıplara karıştı...

 • Bahadır19 Eylül 2013

  Yukarıda yazılanlar tamamıyla gerçek dışı ve hikayeden ibarettir. Muhatap olduğum süre zarfında Unilever-Algida tarafından kesinlikle müşteri-satış noktası memnuniyetini sağlamak adına atılan bir adım görmedim. Zaten ürünlerindeki kalitesizlik de bunu yansıtıyor. Algida ürüleri yiyorsanız kendinizi dondurma yemiş saymayın... Yurtdışı genel merkezleri ile iletişime geçeceğim...

 • Bahadır19 Eylül 2013

  Benim de beklediğim gibi tarafıma hiçbir geri dönüş yapılmamış ve problemin çözümüne yönelik adım atılmamıştır. Unilever markasına leke süren Türkiye ofisini tebrik ediyorum.

 • Algida Temsilcisi06 Eylül 2013

  Değerli müşterimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde ISO22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirierek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön