26 Ekim 2016 #6776416

Algida'dan Araba Çıkmasını Beklerken Dondurmadan Kıl Çıktı

Yaşamış olduğum şehirde Algida Maraş Usulü Antep Fıstıklı Dondurma aldım. Dondurmayı yerken tesadüf olarak içinden kılın yarısı çıktığını gördüm. Dokunmadan videosunu çekip dondurmayıda öylece dolaba koydum. Benimde inanılmaz kıl fobim var. Aç kalayım o yemeği yemem, hele ki kimin olduğu belli olmayan. Kılı yiyebilirdimde. Benim ve herkes için iğrenç olduğunu tahmin ettiğim bir durum.


İkinci aşamaya gelince Algida çağrı merkezini aradım, durumu anlattım. Mağduriyetim nasıl giderilir diye sorduğumda, yeni bir kutu dondurma yollarız denildi. Şimdi firma yetkililerine soruyorum: dondurma hala bende. Bu kılı yerseniz sizlere 5 kutu dondurma vereceğim, kabul eder misiniz bunu? Şaka gibi bir cevap. Umuyorum ki bu markayı tüketen insanlar toplum üzerinden büyük paralar kazanan bu tip firmaları deşifre olmalı ve insana ve insan sağlığına verdikleri değer 1 kutu dondurma.

Bülent 1.207 Okunma

Cevaplar

  • Bülent17 Haziran 2017

    copy paste cevaplar yazmış olmak için yazılan yazılar umursamayan yetkiller.

  • Bülent27 Ekim 2016

    herkese aynı cevap ama icraat yok müşteri yediği kıllı dondurma ile kalıyor.

  • Algida Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde FSSC22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön