Algida Uygulamasının İşlevselliği Yok

Feyza Feyza16 Ağustos 21:58

İOS ve Android telefonlara yüklenen “Algida” uygulamasıyla yediğimiz Algida ürünlerden çıkan şifreyi girerek puan toplanıyor. Daha sonra bu puanlar kullanılarak bedava ürün, GB,1 TL'ye Algida ürünleri, Boyner... Vb... Ürünler kazanılıyor. Buraya kadar her şey normal. Ben de oğlum, eşim ve ailem sevdiklerimle yazın yediğimiz dondurmaların şifrelerini uygulamaya girdim ve puan kazandım. Ürün almaya gelince işler değişti. Eve teslimatı seçtim. Bölgede uygulama yok denildi. Marketten alayım dedim. Yakında 3 market çıktı. 

Üşenmedik eşimle atladık arabaya oğlum heveslendi alalım alalım diye. Benzin ve zaman harcayarak yakındaki 3 marketi dolaştık. Sen market, dal market, İSO AVM. Kocaeli Gölcük Değirmendere'deki marketler. Daha market sahiplerinin böyle bir uygulamadan haberi yok. Karekod okuyacak aletleri dahi yok. Rezil olduğuma mı yanayım zamanıma mı oğlumun hayal kırıklığına mı? Parasıyla alsam ki yazın zaten her gün aldık. 

Ama bunun anlamı oğlum için farklıydı. Madem bir uygulama yapıyorsunuz bence önce bundan marketleri haberdar edin etmiyorsanız da uygulamayı kaldırın. Bizim de sinirlerimiz bozulmamış olur. Tarafıma bu konuyla ilgili bilgilendirme yaparsanız sevinirim. Ayrıca müşteri hizmetlerini de arayarak bu konuda şikayetimi bildireceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Algida Logo Algida 16 Ağustos 23:04

Merhaba, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerinizi kendimizi geliştirmek için bir fırsat olarak değerlendireceğimize emin olabilirsiniz. İlettiğiniz konuyu inceleyerek en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize ücretsiz danışma hattımız - 444 25 19’dan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Unilever

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler