Algida Kampanya Yapıp Marketlere Gidildiğinde Biz Dahil Değiliz Deniyor

Muharrem Muharrem30 Eylül 18:18

Yıllardır Algida firmasının dondurmalarından yerim ama bir türlü şu çubuklardan çıkan bedavaları alabilmiş değilim. Son dönemde yapılan ayrı bir kampanya vardı. Bir alana aynı ürünün ikincisi bedava diye. Uygulamasını indirip barkod oluşturdum, alacağım ürünü belirledim. Uygulamadaki belirttikleri marketlere gitmeme rağmen Algida kendi kendisine kampanya yapıp bizi dahil etmiş, biz dahil değiliz diye cevap veriyorlar. 

Neticede uygulamada görünen 3 markete gittim üçü de vermedi. Aynı gün müşteri hizmetlerini aradım 1 saat bekledim açan yok, ertesi gün aradım yine açan yok. Kampanya yapıyorsunuz arkasında durmuyorsunuz.Müşteri hizmetleri diyorsunuz açmıyorsunuz.

Cevaplar

Algida Logo Algida 30 Eylül 18:20

Merhaba, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerinizi kendimizi geliştirmek için bir fırsat olarak değerlendireceğimize emin olabilirsiniz. İlettiğiniz konuyu inceleyerek en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize ücretsiz danışma hattımız - 444 25 19’dan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Unilever

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon İlhan 03 Ekim 23:12  

    Kesinlikle katılıyorum.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler