sta-4-hoverİyi Çözüm

Algida İle Kazan Kampanyası Sorunu

Burak Burak23 Eylül 09:39

Algida ile kazan kampanyası kapsamında telefonuma indirip yüklediğim programda, bir alana bir bedava sisteminden ürün seçip market yetkilisine QR kodu gösterdiğimde 2. Ürünü bedava alabileceğim yazıyordu.

Program'da ürünü alabileceğim marketlerde göstermesine rağmen, gittiğim en az 10 tane marketin bu kampanyadan bilgisi olmadıklarını ve ürün veremeyeceklerini söylemişlerdir. Koskoca Algida, kampanya yayınlıyor ve bunun reklamını da yapıyor ama konudan hiçbir marketin bilgisi yok. Alacağımız 3 kuruşluk bir dondurma ama market market gezip kampanyadan haberi olan bir yer arıyoruz sonuç 0.

Çocuğumla rezil olduğuma mı yanayım, market market gezdiğime mi yanayım?  Uygulayamayacağınız kampanyayı neden yaparsınız ki?  Bir daha Algida kampanyasına katılmak mı asla!

full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Burak 23 Eylül 10:20

Şikayet var sitesinde bu konu ile onlarca şikayet var ve hepsinde aynı cevap. Tek kelime ile yazıklar olsun. Biz bu markayı kaliteli ve Premium marka zannederdik. Unilever markana sahip çık. Dondurma gibi eriyor çünkü...

Algida Logo Algida 23 Eylül 09:40

Merhaba, Ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerinizi kendimizi geliştirmek için bir fırsat olarak değerlendireceğimize emin olabilirsiniz. İlettiğiniz konuyu inceleyerek en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizle ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize ücretsiz danışma hattımız - 444 25 19’dan ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Unilever

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Yaşar 25 Eylül 08:50  

    Evet aynı sıkıntıyı bende yaşadım sonuç fiyasko müşteriye bakış açıları farklı zannedersem

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler