14 Ağustos 2015

Algida Dolaplar Problemli ve Çalışanlar Duyarsız!

Bir site içerisinde çalıştırdığımız markette Algida markalı dondurmayı satmayı tercih ettim, ettiğime edeceğime bin pişman oldum! Dolapları problemli, bir çalışıp bir çalışmıyor, dolap 3 sefer değişti hala verim alamadık. Onun dışında o kadar arayıp söylememize rağmen hiçbir ilgili bizim problemimizi çözmedi. Bize erimiş ve tekrar donmuş dondurmaları sattırdılar. Ayıp kavramını bilmiyorlar herhalde ki sipariş almak için gelmişler :)


Herkese çok güzel reklamlarını yapar olduk artık! Bir aydır dondurma satışımız durdu, bilenler zaten almıyor ve satmıyoruz. Algida bize verdiği zararı karşılamıyor, seneye artık başka firma ile yola devam (!)

Eda 582 Okunma

Cevaplar

  • Algida Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Değerli Tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde FSSC22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön