18 Ekim 2016

Algida Tarafından Yapılan Haksızlık!

Eşim Algida Claccics çekilişine katılıp asil talihli oldu (A**Ç**). Fakat şifre gönderiminde yaşanan sistemsel bir hatayı bize mal ettiler ve kazanmış olduğumuz Galaxy cihazı vermediler. Üstelik ibranameyi noterin tastiklediği halde. Böylesine köklü bir firmanın bu denli ufak hesaplar yapmasına ve müşteri memnuniyetini gözetmeyip insanları mağdur etmesine, hatta ve hatta bizi usulsüzlükle suçlamasına anlam veremiyorum. İlk etapta bizi haklı bulup sorun olmayacağını söylediler, sonrasında nasıl olduysa 360 derece dönüş yaptılar. Eşim her türlü hukuki haklarını arayacaktır. Lütfen firma yetkilileri mağduriyetimizi en kısa sürede gidersin.

Recep 896 Okunma

Cevaplar

 • Recep 25 Ekim 2016

  Unilever bugün dönüş yaptı ama olumsuz olarak dönüş yaptı mağduriyetimizin giderilmesi adına herhangi bir adım atmadı. Bundan sonra hakkımızı aramaya hukuki yollarla devam edeceğiz. Kimsenin bu firmaya bulaşmasını kesinlikle tavsiye etmiyorum. Tabi mağdur edilip hakkının yenmesini isteyen olursa o da kendi kararıdır.

 • Recep 24 Ekim 2016

  hala dönüş yapan yok şaka gibisiniz! bu işi yargıya taşıyıp hakkımızı arayacağımızı bilin lütfen.

 • Recep 21 Ekim 2016

  Ne yazık ki hala dönüş yapılmadı. Unilever ne kadar ilgili bir firma olduğunu bir kez daha kanıtladı!

 • Recep 20 Ekim 2016

  Neden bu saate kadar hala kimse tarafından dönüş yapılmadı? Umursamadığınızdan olabilir mi acaba?

 • Recep 19 Ekim 2016

  Maalesef her yazılan şikayete kopyala yapıştır tekniğiyle cevap veren bir firmasınız. Kesinlikle dünya çapında bir firmaya yakışan bir davranış biçimi değil. Her türlü hakkımızı arayacağız.

 • Recep 18 Ekim 2016

  Hazır cevap vermekle sorunu çözdüğunu çözdüğunu zanneden Unilever siz merdiven altı işletme misiniz?

 • Algida Temsilcisi18 Ekim 2016

  Değerli Tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde FSSC22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

 • Recep 18 Ekim 2016

  Çubuktaki şifrelerden biri C ibranamede el yazısı ile yazılı olarak gelen şifre g. Sistem zaten benim yanlış şifre göndermemi kabul etmiyor. Bu sistemle alakalı bir sorun değil de nedir? Neden kendi sistemsel hatalarını tüketiciye mal edip hak edilen ikramiyeyi vermiyorlar? Gerçekten Unilever gibi köklü bir firmaya yakıştıramıyorum. Bu işin takipçisi olup hakkımızı hukuki yollarla aramaya devam edeceğiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön