28 Mayıs 2015

Algida Duo Kampanyasının Geçersizliği!

2 gün önce gittiğim bakkaldan Max Duo almak istediğimi ve elimde kampanya çubuklarından olduğunu söyledim. "Almıyoruz biz bunları, nereden bulduysan çubukları oraya götür. " Diye çıkışarak ilgilenmedi.

Kampanya süresinin 31 Ağustos'a kadar devam ettiğini söylesem de alamadım. Tekrar aynı şekilde vermeyeceğim diyerek üsteledi. Unilever Tüketici Hattı'nı aradım, kaydım oluşturuldu fakat 2.gün olmasına rağmen bildirim almadım. Bu sorunun biran önce çözülmesini istiyorum.

Emre 834 Okunma

Cevaplar

  • Emre30 Mayıs 2015

    Tarafıma hala bilgilendirme yapılacağını söylediniz fakat en ufak bir şey söylenmedi. Bilgilendirme zaten yapılmayacaksa baştan söyleseydiniz daha iyi olabilirdi.

  • Algida Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Değerli Tüketicimiz, Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz. İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde FSSC22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz. Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz. Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz. Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19 www.unilever.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön