Algida Bayat Ürün...

Nihan A. |

Son kullanma tarihi henüz geçmiş olmamasına rağmen 'Cornetto in love' dondurmam bayat çıktı. Resimde de görüldüğü gibi kornet kısmı hamur gibiydi ve içindeki sosu akışkanlığını kaybedip pütür pütür bir hal almıştı. Daha önce de başıma gelmişti, üstünde durmamıştım. Ama aynı durumu birkaç kez yaşayınca bildirmek istedim. Sorunun neden kaynaklandığını tam bilmemekle beraber, son kullanma tarihi belirlenirken raf ömrünü uzatmak adına fazladan süre eklendiğini düşünüyorum. Güvendiğimiz bir marka, bu nedenle gerekeni yaparsanız sevinirim.

Etiketler :

Bayat Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Nisan
  10:44

  Değerli Tüketicimiz,

  Tüketicilerimize, hem kendileri hem de diğer insanlar için yararlı markalar ve hizmetler sunarak, onların kendilerini iyi hissetmelerine, iyi görünmelerine ve yaşamdan daha fazla keyif almalarına yardımcı oluyoruz. İnsanların, dünya üzerinde küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratmalarını teşvik ediyoruz.

  İçinde bulunduğumuz hızlı tüketim ürünleri sektöründe, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak KALİTELİ ve GÜVENLİ ürünler sağlamak amacıyla, tüm üretim yerlerimizde ISO9001 (Kalite Yönetim Sistemi), ISO14001 (Çevre Yönetim Sistemi), OHSAS18000 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi), gıda üretim yerlerinde FSSC22000 (Ürün Güvenliği Yönetim Sistemi) ve TPM (Toplam Üretken Bakım) uygulamaları mevcut olup, bu uygulamaların gelişmesi, iyileştirilmesi ve sürekliliği konusunda kesintisiz çalışıyoruz.

  Siz değerli tüketicilerimizin ürün ve hizmetlerimizle ilgili geri bildirimlerini “kendimizi geliştirmek için bir fırsat” olarak değerlendiriyoruz.

  Yasal mevzuatlara ve Unilever standartlarına uygun olacak şekilde piyasaya arz ettiğimiz ürünlerimiz hakkında, www.sikayetvar.com adresinde yer alan başvurunuzu, “Tüketici ve Müşteri Memnuniyeti Prosedürü” müz doğrultusunda değerlendirerek sonucu hakkında tarafınıza bilgi vereceğiz.

  Şirketimize ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için tüm Unilever çalışanları adına teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,


  Unilever Tüketici Hattı: 444 25 19
  www.unilever.com.tr