17 Eylül 2013

Alfemo'dan Aldığım Sandalye Ayaklarında Çatlak Var!

Yaklaşık 5 ay öncesi Kayseri Alfemo şubesinden retro grubu yemek odası ve tv ünitesi aldım. Sandalye ayakları dengesiz ve 1 tanesi çatlak olduğu için değişiklik talebinde bulundum. Teknik servis ekibi 3 defa eve sandalye getirdi. 3 sandalyesininde renkleri birbirini tutmuyor. Adamlar artık kendileri dalga geçmeye başladı.

Aradaki takip süresinin 20 gün olmasına rağmen uymuyorlar. Ayrıca Kayseri'deki bayideki elemanlar kabalık yapıyorlar. Alfemo Merkez çok duyarsız. Telefonda ve mail ortamında muhatap bulamıyorsunuz.

Maalesef mobilya sektöründe tüketici hakları firmanın 4 değişiklik hakkı olduğunu belirttiği için beklese kalmayı tercih ettik. Uzun sözün kısası özellikle Kayseri'de yaşıyorsanız Alfemo iyi bir tercih değil. Özellikle retro grubu.

İbrahim 220 Okunma

Cevaplar

  • Alfemo Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sayın İlgili; Naturel ahşap malzemelerde ağacın doğal yapısından kaynaklı renk tonu farklılıkları oluşabilir.Bunun sebebi ağacın yaşı,damar yapısı,yetiştiği iklim gibi etkenlerdir. Bu nedenle görülmüş olan problemin giderilmesi için müşterimizden sandalye numunesi alınarak aynı tonda sandalye üretilecektir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön