05 Eylül

Alfemo'da Çok Şey Değişmiş!

Alfemo'dan daha önce de 3 kez ürün almış biriyim fakat değişim sürecinin ardından firma müthiş şekilde değişmiş müşteri memnuniyeti resmen yerlerde mağaza telefonlarımı açmıyor,müşteri hizmetleri ile görüşüyorum bana depoyu arayın diyorlar depo tüm olanlardan bir haber çalışıyor 03.08.17 tarihinde kızıma liseye başlayacağı için daha önceki tecrübelerime dayanarak Alfemo'dan bir genç odası aldım sözleşme imzaladık en geç teslim tarihleri 03.09.17 idi fakat bugün 05.09.17 tarihinde yanlış anlaşılmasın teslim edilmeyen ürünler ile ilgili bilgi almak istediğimde müşteri hizmetleri sevkiyatı aramamı söylüyor onlar da haberlerinin olmadığını söyleyerek mağazayı aramamı istiyorlar, mağaza telefonları açmıyor ve saatlerce uğraşıp abartısız saatlerce görüştüğüm kişi ürünlerimin yarın geleceğini söylemesinin ardından akşam arayan birisi de gelemeyeceğini söylüyor, paranız ile rezil olmak bu olsa gerek!

Tarkan 1.581 Okunma

Cevaplar

  • Tarkan 15 Eylül

    Alfemo da çok şey değişmiş şikayet başlığıma gayet uygun bir cevap vermişsiniz yaşanılan problemlerin müşteri olarak bana verdiğiniz alakasızlığınızdan kaynaklı problemlerin hiç önemi yok çünkü sizler için parasını ödediğim ve sinir sitemimi bozarak peşinde koşturduğunuz ürünleri teslim ettiğiniz için gerçekten teşekkür ederim... .Bravo

  • Alfemo Temsilcisi06 Eylül

    Değerli müşterimiz, Ürünleriniz teslimatı bildiğiniz üzere bugün içerisinde gerçekleşecektir. İyi günlerde kullanmanızı dileriz. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap