30 Ocak
#11516932

Neden Alfemo ?

Gerçekten şu anda sinirden ne yazacağımı bilmiyorum. 65 gün öncesinde Gaziantep İbrahimli şubesinden oturma gurubu aldık bize 25 gün içerisinde teslimat olacağını söylediler ve bekledik ve son 15 gün içerisinde her gün oyalamalar bugün yarın diye hadi onu da kabullendik marka koltuk aldık ya sözde ve dün teslimat için geldi 4'lü olan koltuğumuzu hiçbir şekilde sığdıramadılar ve balkona atıp gittiler.


Dün bir güzel yağmur suyunu yedi koltuğumuz ve bugün mutlaka gelip içeri koyacaklarını söylediler ve yine bizimle dalga geçer gibi 30 defa aramamıza rağmen gece 12 'de olsa geleceklerini söyleyip ve bu saate kadar bekletip şu anda telefonlara cevap vermiyorlar. Ben yarın erkenden Tüketici Hakları'na başvurup ürününüzü iade edeceğimi belirtiyorum. Yeterince bizi yordunuz lütfen bu konuda yorulmak istemiyor ve sorunsuz bir şekilde iade almanızı rica ediyorum.

Özlem Özlem 3.021 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Alfemo Temsilcisi22 Mart

    Sayın İlgili, Sistemimizdeki arıza nedeni ile şikayetinize geç yanıt döndüğümüz için özür dileriz. Müşterimizin şikayeti üzerine ilgili birim müdürlerimize konu aktarılmıştır. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları