Toplam çözüm sayısı
..
Alfemo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Bir Daha Alfemo'dan Alışveriş Yapmam

1.046görüntüleme
Derya
Derya 06 Ocak 20:11

2019 yılının haziran ayında Alfemo'dan nest köşe takımı ve bergamo oturma grubu aldık, iki ya da iki buçuk ay sonra geldi, geldikten birkaç gün sonra bergamo oturma grubunun kumaşı garip bir şekilde toplanmaya başladı hani uzun yıllar kullanırız da kumaş bol gelir ya onun gibi, neyse bu çok sorun değil ama nest köşe takımına su bile dökülse yayılmadığı yerlerde bile leke kalıyor, titiz bir insanım ve o görüntü beni deli ediyor.

Leke tutmaz kumaş diye aldık öve öve bitiremediler 10 ay taksit ödedim ben ama sonuç memnuniyetsizlik. Bir de koltuğu sildiğim zaman beyaz bez sapsarı oluyor artık süngeri neden yapmışlarsa, müşteri hizmetlerini aradık geldiler bir sorun yokmuş öyle dediler. Artık asla Alfemo'dan alışveriş yapmam.

Alfemo Logo
Alfemo07 Ocak 08:09

Değerli Müşterimiz Şikayetiniz ile ilgili inceleme başlatılmıştır. 48 saat içinde dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla

Alfemo Logo
Alfemo07 Ocak 15:50

Değerli Müşterimiz, Müşteri temsilcimiz tarafınızdan yapılan aramalar sonucu tarafınıza ulaşamadık, detaylı bilgi için 0 850 222 10 30 nolu çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla

1 Yorum

Hatice
Hatice08 Ocak 19:59
 

Alfemo'dan berry koltuk takım aldık kumaşını değiştirdik 4 ay bile olmadan seçtiğim kumaş kabardı. Nasıl bir kıyafet tüylernirse onun gibi oldu müşteri hizmetlerini aradım bir numara verdiler fotoğrafları gönderdim ama kimse dönüş yapmadı.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler