19 Ağustos
#12457518

Alfemo'nun Bir Türlü Üretemediği Ürün

Satıcı mağaza tarağından 15/017/2019 da aldığım ürünü en geç 10-15 gün içinde teslim edilir denilmesine rağmen 40 gün geçti hala ürün üretim bandına girmemiş, mazeret bayram tatili ama ürünün bayramdan hemen sonra teslim edileceğinden haberleri yok! Fatura üzerinden yazan tarihi bekledikten sonra müşteri hizmetlerini aradım 20 de teslim gözüküyor dedi ancak bugün mağazayı aradım yarın ürün teslim edilecek mi diye, ürün haftaya üretim bandına girecekmiş oldu mu iki ay, bir de teslimat süresi var. Parasını peşin ödediğiniz ürünü 2 ay sonra bile teslim alıp alamayacağınız muallak. Peki kalite nerede?

İbrahim İbrahim 1.307 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Alfemo Temsilcisi04 Eylül

    Değerli Müşterimiz, Yaşanılan sistemsel arızadan dolayı geç yanıt verdiğimiz için teşekkür ederiz.Yaşadığınız problem ilgili birimlere aktarılmış olup, ürünlerinizin teslimatı yapılmıştır.Ürünlerinizi iyi günlerde kullanın. Saygılarımızla.

  • İbrahim22 Ağustos

    Alfemo ürünü süresinde teslim etmez, yoğun aramalardan sonra ürün gelir ama bu kez montaja gelen yok! Bugün montaj için aradım saat 22:00 da gelebileceklerini söylediler, tamam dedik, saat 22:30 da montaja gelecek ekibe ulaştık haberimiz yok diyorlar. Paranla rezil olmak böyle bir şey...

Ziyaretçi Yorumları