11 Mart 2015

Alfemo Yanlış Eşya Teslimatı, İade Talebine Karşılık Tehdit!

Parayla rezil olmak Alfemo demekmiş anladık. İstanbul Maltepe Sönmez Mobilya D100 Alfemo'dan almış olduğumuz mobilyaların her biriminde apayrı sorun yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz. Kumaş dokularının yanlış gelmesinden, yatağın karyolaya oturmaması, yeni kurulan masanın ayaklarını dübelle vidalanmasına varacak kadar amatör ve kötü bir hizmet süreci yaşadık.


Bayiiden talep ettiğimiz iade isteği ise apayrı bir sorumsuzlukla sonuçlandı. Tarafımıza ölümle tehdit etmeye kadar varan çirkinlik polis çağırmamızla son buldu. Konuyla ilgili müşteri hizmetlerine yapmış olduğumuz şikayete ise o kadar kayıtsız davranılıyor ki, durumun bayiiden çok firmamın genel dokusu buymuş dedirtiyor.

Kurtuluş 715 Okunma

Cevaplar

  • Kurtuluş20 Mart 2015

    Alfemo d 100 Maltepe sönmez mobilya çam devirmeye devam ediyor. Şikayetimize karşılık Alfemo firmasından henüz yanıt gelmedi. Bayii ise kötü tutumunda ısrarcı. Değişim ile ilgili içlerinden seçmiş oldukları sözde iyi niyet elçisi onur kırıcı bir pazarlıkla "siz şikayetinizi alın biz değişim yapalım" noktasına getirdi süreci. Sorunu şu anda bu şekilde çözmelerinin bizleri etik açısından tatmin etmeyeceğini söyleyerek talebi reddetmemiz üzerine, "o vakit firmayla ne şekilde çözerseniz çözün" denildi. Alfemo ise halen kayıtsız ve bayiisine söz geçiremeyecek kadar kurumsallıktan uzak zavallı bir tutum içinde.

  • Kurtuluş15 Mart 2015

    Bolge sorumlusunun şehir efsanesi olduğuna kanaat getirdik, bir haftadır herkes konuyu bolge sorumlusuna aktarıyor ama zati muhteremin varlığına şahit olamadık, yok yok süpermen misali özel kostümüyle gelicek bi gün ama inanıyorum.

  • Alfemo Temsilcisi13 Mart 2015

    Sayın İlgili; Müşterimizin şikayeti 19630 nolu şikayet kaydıyla ilgili bölge sorumlusuna aktarılmıştır. Yaşatmış olduğumuz sıkıntıdan dolayı özür dilliyoruz. Saygılarımla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön