21 Ekim 2019
#12826340

Alfemo Ürünleri Geç Teslim Ediyor

Alfemo ürünleri geç teslim ediyor. 19.09.2019 tarihinde Bingöl Alfemo bayisinden berry oturma grubu aldım. Kampanya ve peşin ödeme durumda yapılan ek iskontodan yararlanarak beğendiğim takımın ödemesini yaptım. Ürün teslimatının en geç 1 ay içerisinde yapılacağı söylendi. Siparişimin 25. günü ürünümün fabrikada hazır olduğu yazıyordu. Müşteri hizmetlerini ve satın aldığım bayiyi aradığımda araç beklendiği söylendi.


Ben de durumu kabul ederek beklemeye devam ettim. 1 hafta sonra tekrar aradığımda bayi ve müşteri hizmetlerinden aynı cevabı aldım. Müşteri hizmetleri danışmanı bana gün içerisinde teslimat tarihi vereceğini söyledi ancak geri dönüş yapmadı. Ürünü alırken bana gösterilen ilginin devamında gösterilmemesi beni memnun etmedi. Binlerce lira parayı tek seferde verip bu duruma düşmek hiç güzel bir durum olmadı.

Bedrettin Bedrettin 1.930 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bedrettin28 Ekim 2019

    Bugün siparişimin tam olarak 40. Günü ve hala oyalanmaktan başka bir şey yok ortada! Parasını peşin ödeyip sonunda mağdur olmak böyle olsa gerek. Beni oyalayıp belirsiz tarihler vermektense tarih olarak ileri bir tarih verip bekletmemeniz daha doğru bir davranış olurdu. Hepimizin kendine göre planları programları var ayrıca kış geliyor ve havalar soğudu. Sayenizde ne misafir ağırlıyoruz ne de parasını verip kullanmak istediğimiz ürünümüzü kullanabiliyoruz. Parasını peşin olarak aldığınız bir ürünü söz verdiğiniz tarihin üzerinden çok uzun zaman geçtiği halde teslim etmemek vicdanen sizi ne kadar rahatsız ediyor bilmiyorum.

  • Alfemo Temsilcisi22 Ekim 2019

    Değerli müşterimiz, 607686 sip. no ile hazır olan ürünleriniz yapılacak ilk sevkiyat ile gönderilecektir. Araç çalışmasının ne zaman yapılacağıyla ilgili satış noktamızdan bilgi alabilirsiniz. saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları