Alfemo Ürün Tesliminde Yaşanan Gecikme

Erdi Erdi22 Eylül 22:55

05.08.2020 tarihinde Alfemo'dan yatak odası takımı, koltuk takımı ve tek kişilik bir baza aldım. Ürünleri alırken teslim tarihi olarak 3 hafta termin verildi. Fakat yarın 7. Hafta olmasına rağmen üç çeşit üründen sadece birinin ( yatak odası takımı ) sevke ve teslime hazır bulunduğunu, diğerlerinin henüz üretim aşamasında olduğunun bilgisini, teslim tarihinin üzerinden 4 hafta geçmesine rağmen ben aradığımda öğreniyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda teslim süresinin 30-40 gün olduğunu belirtiyorlar ama hiç siparişimi ne zaman açıp üzerinden kaç gün geçtiğinin muhakemesini yapmıyorlar. Müşteri hizmetleri koltuk takımımın hâlâ üretim planlamasına dahil edilmediğini belirtiyor. Ne zaman üretim planlamasına alınıp, koltuk takımımın ne zaman üretileceğini bile bilmiyor ki bana teslimi hakkında yardımcı olabilsin.

03.09.2020 tarihinde düğünüm olacak bu hafta sonu eşimin çeyizi gelecek fakat aldığım 3 çeşit ürünün 2 si hâlâ ortada yok ve ben aldığım ürünlerin parasını çoktan vermiş bulunuyorum.

Alfemo Mobilya Sanayi ve Ticaret a. Ş.'nin ürün teslimi kaynaklı mağduriyetimi 27.09.2020 tarihine kadar gidermemesi durumunda hukuki süreç başlatacağım.

Cevaplar

Alfemo Logo Alfemo 23 Eylül 18:01

Değerli Müşterimiz Dünyada ve Türkiye'de hızla yayılan corona virüsle mücadele kapsamında Firmamız mart ayı ortasından itibaren üretim hatlarında kapasite düşümüne gitmiştir. Tedarik zincirindeki kopmalar nedeni ile malzeme tedariğinde sıkıntılar yaşamaktayız. Bu nedenle ürünlerinizin teslim tarihinde gecikme yaşanmıştır. Ürünlerinizin üretimi .28.09.2020 tarihinde tamamlanacak olup, yapılacak ilk sevkiyat aracıyla bayinize yönlendirilecektir. Gecikme için özürlerimiz beyan eder, anlayışınız için teşekkür ederiz

Alfemo Logo Alfemo 23 Eylül 08:13

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz inceleme altına alınmış olup, 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler