sta-3-hoverOrtalama Çözüm

Alfemo Ürün Teslimatının Gecikmesi, Belirsiz Olması

Özgür Özgür22 Ekim 2019 19:49

Alfemo ürünleri gerçekten geç teslim ediyor. 03.09.2019 tarihinde kapora vererek ve 11.09.2019 tarihinde tam ödemesini yaparak sipariş ettiğim oturma grubu ve yemek takımı ürünlerimi söz verdikleri 25.10.2019 tarihinde getiremeyeceklerini söylüyorlar. Teslimat ile ilgili sıkıntı yaşanmaması için defalarca aradım. Bu aramalardan ikisinde (biri 3 hafta biri 2 hafta önce) 25 Ekim tarihini teyit etmiştik halbuki. Müşteri hizmetleri hem fabrikayı hem teslimatı yapacak depoyu arayarak bu teslimatın 25 Ekim den bile önce gerçekleşebileceğini dile getirmişti, defalarca siparişe not düşmüştü. Geldiğimiz nokta 25 Ekim'de ancak ve ancak ürünler depoya gelecek, sonrasında 1 hafta veya 10 gün için teslimat süresi gerekecekmiş.

Sadece oyalayıp duruyorlar. Şehir dışından nişanlım ve ailem gelecek diye plan yapmıştık (hazır 29 Ekim tatili de var diye). Biletler aldık, planlar yaptık hepsi boşa çıktı. Bu biletlerin parasını, yapılamayacak etkinliğin ölçülemez bedelini kim ödeyecek? Alfemo mu yoksa onun kadar ilgisiz olan çalışanları mı? Hiçbirine hakkımı helal etmiyorum. Bu ülkede ne markalara ne insanlara güven kaldı. İşini layığı yapan insan bulmak samanlıkta iğne aramak gibi!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Alfemo Logo Alfemo 23 Ekim 2019 09:51

Sayın ilgili; Gecikme ve Yaşadığınız sıkıntı için özür dileriz. Bayimiz Konu ile ilgili uyarılmış sorunun bir daha yaşanmaması için gerekli önlemler alınmıştır. Saygılarımızla

profile-icon Özgür 23 Ekim 2019 09:48

Allah belanızı versin ne diyeyim. Sadece insanları oyalayıp, yalanlar ve bahanelerden başka bir şey söylemiyorsunuz. Neymiş efendim teslimat in şehir dışına yapılacağını yeni öğrenmişmiş. E biz boşa yapıyoruz o sözleşmeleri o halde. Üzerine alıcı isim ve adres bilgilerini boşa dolduruyoruz. Çıkıp biz bu işi ite kaka ancak yapıyoruz. Personelimiz bilgisiz ve kapasitesiz deseniz kabul edilebilir bir sebep sunmuş olursunuz. Kurumsallıktan çok uzak bir formasınız. Bundan sonra kimseye önermem. Hatta paramı geri vereceğinizi bilsem şu an iptal ederim. Alfemo mu aman uzak durun.!

Alfemo Logo Alfemo 23 Ekim 2019 08:14

Sayın ilgili; 605910 nolu siparişteki sandalyeler hazırdır ve yapılacak ilk araç ile gönderilecektir. En hızlı şekilde gönderim için lojistik birimi bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler