Alfemo Ürün Kalitesi Düşük!

Murat Murat6 yıl önce

3 yıl önce oturma grubu için azınsanmayacak bir para ödeyerek aldığım takımın metal görüntülü ama plastik olan tüm ayakları resmen ısıya maruz kalmış gibi yamulup şekil değiştirdi. Ben görevim gereği evde fazla bulunamadığımdan dolayı takım yepyeni fakat ayaklarından dolayı çok basit ve kalitesiz gözüküyor.

Zaten kullanılan malzeme gerçekten çok kötü olduğundan koltuğun kendisini bile zor taşıyor Gün geçtikçede çökmelerden dolayı şekli şemali değişiyor. Bu benim ve çevremin Markaya olan güvenimizi çok sarsmış durumda şuan ucuz piyasa malı durumunda kullanmaktayım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Murat 6 yıl önce

Sayın ALFEMO buradaki sorun, bu ürünün 3 yıl içinde bu hale gelmesidir. Kullandığınız malzemeleriniz 2 yıllık garanti süresini kurtarır kalitede değil yıllarca kullanıma uygun olmalı'ki müşteri memnuniyeti ilkesi yerine gelebilsin ve müşteri devamlılığı sağlansın.Kısacası şudurki bu bahsettiğim ayaklar hatalı bunları kullanmamanız gerekiyordu yada telefisini yapmanız gerekiyor.Çünki gerçekten ürününüz beni mağdur etti.Büyük firmalara yakışan budur. SAYGILAR.

Alfemo Logo Alfemo 6 yıl önce

Sayın İlgili, Markamıza ait ürünler fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir. Bu süre içerisinde 444 10 30 numaralı müşteri hizmetleri üzerinden şikayetlerinizi bildirmeniz durumunda bölgenizdeki yetkili servis şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeleri yaparak şikayetinizin giderilmesini sağlayacaktır. Garanti süresinin geçmesi halinde servis ücreti ve gerek duyulması halinde kullanılacak yedek parçaların bedelleri kullanıcıdan tahsil edilir. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler