Alfemo Tiamo Koltuk Takımı Sorunu

Ozgur Ozgur09 Ağustos 13:34

Alfemo nun Tiamo koltuk takımında yaşadığım problemi almayı düşünen siz tüketicilere bildirmek isterim. Koltuk takımı sorunsuz bir şekilde teslim edildikten sonra kullanmaya başladım 3 lü her iki koltuğun yatak olması sebebiyle almıştım. 

Ve koltuğu yatak olarak kullanmaya başladım, koltuğu yatak pozisyonuna getirdiğinizde birleşme yerinde seviye farkı oluyor bu seviye farkı da koltuktan aşağıya düşmenizi sebep oluyor. Oluşan gözle görülür bir eğim, konu ile ilgili müşteri hizmetlerinden destek istedim ve gelip baktıklarında şu çözümü sundular ;Modeli böyle! Şayet fizik kurallarını bilmeyen bir tüketiciye bunu söylemek ikna edici olabilirdi. 

Fakat yaşamış olduğum sorunun sebebi her iki parçanın eşit yapılmamasıdır. AR-GE çalışmaları yapılmamış bu üründe Alfemo yetkililerinden birinin uyumasını ve sabah uyandığında düşme kaynaklı sakatlanmada ki hastane masraflarını şirketine fatura etmesini söyleyeceğim. 

Ürünle ilgili inceleme yapılmasını talep etmeme rağmen sorunu hiçe sayan, Alfemo markasını tercih edecek siz sayın tüketicilerin aynı sorunu yaşamaması için, fotoğraflarla bunları sizlerle paylaşmak istedim. 

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 2Yorum

Cevaplar

Alfemo Logo Alfemo 17 Ağustos 08:12

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz ilgili birimlere aktarılmış olup, servis sorumlumuz tarafınıza bilgilendirme sağlayacaktır. Saygılarımızla

Alfemo Logo Alfemo 10 Ağustos 08:01

Değerli Müşterimiz, Şikayetiniz inceleme altına alınmış olup, 48 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Saygılarımızla

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ayfer 12 Ağustos 21:32  

    Beyaz kalıp sabunun koptuğunu koltuğunuzun bir yerini silerek denermisiniz. Sonra ertesi gün ya da bir saat sonra aynı yeri tekrar aynı şekilde silermişiz boya veriyormu

  • profile-icon Ayfer 12 Ağustos 21:31  

    Merhaba koltuğunuzun rengi krem mi. Bende bu kumasdan aldım koltugumu. Kumaşla sorun yaşıyorum. Sizin kumaşın desenleri net benim ki belli belirsin bazı yerleri daha sarı. Sildinizmi hiç kumaşı. Benim kumaşın boya akitiyo altından beyaz renk çıkıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler