26 Nisan
#11893563

Alfemo Teslimatta Gecikme Yapıyor!

Alfemo Kısık şubesinden 9.03.2019 'da yani mart ayının başında ürün aldık. Bize Nisan ayının ikinci haftası en geç ise 20 Nisan' da teslim edileceğini söylediler. Sonra tekrar aradığımızda fabrika üretiminde sıkıntı olduğu için Nisan ayının son haftası dendi. Tamam dedik. Bu arada ödeme yapmamız gerektiğini belirttiler. Bizde büyük firmadır, güvenilirdir (!) diye düşünüp ödememizi yaptık. Büyük hata. Daha sonra gene biz aradığımız da (bu arada kendileri arayıp bilgi vermiyorlar) mayıs ayının ikinci haftası teslim edileceğine dair bilgi aldık.


Nasıl olsa parası ödendi diye sanırım erteleme üstüne erteleme. Bu arada biz çok sinirlendiğimiz için vazgeçtik artık lütfen paramızı iade edin dediğimizde %15 zarar edeceğimizi söylediler. Kendi hatalarından kaynaklı bir gecikme nedeniyle bizim yaşadığımız sıkıntıyı gidermek adına kendileri bize ek ödeme yapacakken hiç utanmadan bu parayı istemeleri artık pes dedirtti. İş ahlakı, terbiyesi ve verilen sözlerin arkasında durmak gibi değerleri tamamen yitirmek ve iyice abartıp üstüne kendi ayıplarını kapatmak şöyle dursun bizden para istemek gerçekten diyecek bir şey yok sanırım. Çok üzüldüm ve sinirlendim. Alfemo gibi büyük firmalar bile böyle yaparsa kime güveneceğiz bilemiyorum?

Şermin Şermin 1.172 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Alfemo Temsilcisi17 Mayıs

    Sayın İlgili, Sistemimizdeki arıza nedeni ile şikayetinize geç yanıt döndüğümüz için özür dileriz. Müşterimizin teslimatı yapılmıştır. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler